Dino Bash

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.2.40
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tilting Point
Dinozorların yaşamını konu alan Dino Bash mobil oyununda ücretsiz olarak yer alabilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep teelfonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Dino Bash mobil oyunu dinozor teması üzerine kurulmuştur. Oyunun detaylarını incelediğinizde boyutu oldukça küçük olup, görsel oyun desteği oldukça kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Oyuncular tarafından beğenilere oynana bir oyun olan Dino Bash ile kendinize eğlenceli anlar yaşatmaya hazır olun. 

Nesli tükenme riski ile karşı karşıya olan Dino Bash strateji oyununda dinozorlar tehlike altındadır. Yumurtalarını ele geçirmek isteyen kötü adamlara karşı geleceksiniz. Korkunç mağara adamları aç karınlarını doyurmak için dinozorların yumurtalarına göz dikmiş durumdadır. Onları durdurmak için dinozorları koruyun. Diğer büyük dinozorları çağırarak arkadaşlarına yardım etmeleri için planlar kurun. 

Her bir dinozorun farklı yetenekleri bulunuyor. Yumurtalarını korumak için mağara adamlarına karşı özel bir savunma sistemi geliştirerek ilerleme kate diyorlar. Oynanış tarzı itibariyle kule savunma oyunlarına benziyor fakat Dino Bash 'da yumurtaların elden gitmemesi için çaba gösteriyorsunuz. 

Mağara adamlarının yumurtaları ele geçirmemesi için elinizden gelen tüm çabayı sergilemeniz gerekiyor. Stratejik bir şekilde ilerleyerek mağara adamlarını ortadan kaldırın. Çeşitli önlemler alarak dinozorların neslinin devam etmesini sağlayacak hamleler yapın. Çizgi film tadında bir oyun oynamaya hazır olun. 

 

Dino Bash indir